youtube m

Odkryj Microsoft Dynamics

Wdrożenia

Miło nam poinformować, że zakończyliśmy wdrożenie nowej wersji serwisu transinfo.pl oraz serwisów tematycznych infobus, inforail, infotram, infobike, infoair oraz infoship.

Od 2001 r. serwis ten nieprzerwanie informuje o najważniejszych wydarzeniach z zakresu transportu publicznego w Polsce i w Europie. Obecnie serwis obejmuje bazę ponad 70 tys. artukułów i newsów, a także kompletne bazy pojazdów, firm i instytucji z branży transportowej. Dodatkowo w serwisie znaleźć można blogi autorów współpracujących z transinfo, a także analizy rynkowe, ogłoszenia przetargowe, ogłoszenia o pracę czy bazę linków do rozkładów jazdy i biletów online wielu polskich miast. Jest też forum gromadzące społeczność zaangażowaną w tematy z branży transportowej. Całość dopełnia możliwość otrzymywania codziennego newslettera ze świeżymi informacjami ze świata transportu i komunikacji publicznej.

Projekt graficzny serwisu wykonała agencja Juice.

Informujemy, iż podpisaliśmy umowę z firmą Pol Glass Sp. z o.o. na dostawę i wdrożenie systemu Microsoft Dynamics NAV w najnowszej wersji 2013. Jest to kolejne wdrożenie w branży okiennej po projektach dla firm: Thermoplast, Spectus, Alsecco. Wdrożenie obejmie moduły finansów, księgowości, zakupów, sprzedaży, gospodarki magazynowej, produkcji, wraz z integracją z systemem do projektowania okien niemieckiej firmy Adulo.

Firma Pol Glass wchodzi w skład grupy Unitech, która jest jednym z największych europejskich producentów wyrobów wykończeniowych PVC.

Miło nam poinformować, iż nasza firma zaprojektowała, wykonała oraz wdrożyła portal zarządczy współpracy Politechniki Wrocławskiej z otoczeniem gospodarczym.

Głównym przeznaczeniem portalu jest udostępnienie w jednym miejscu kompleksowych informacji i narzędzi on-line związanych ze współpracą PWr z gospodarką. Portal jest administrowany przez wszystkie jednostki biorące udział w uczelnianym systemie transferu technologii (STT), tj.:

  • Punkt Kontaktowy ds. Transferu Technologii,
  • Ośrodek Współpracy Nauki z Gospodarką,
  • Wrocławskie Centrum Transferu Technologii,
  • Instytut Transferu Technologii Sp. z o.o.

Podstawowymi celami projektu są:

  • Gromadzenie i udostępnienie w jednym miejscu kompleksowych informacji i narzędzi on-line związanych ze współpracą PWr z gospodarką;
  • Wspomaganie kontaktów PWr z przedsiębiorstwami;
  • Wewnętrzna dystrybucja informacji w ramach jednostek PWr dedykowanych obszarowi STT.

Główne grupy użytkowników:

  • Przedsiębiorcy – poszukujący wsparcia naukowo-badawczego ze strony PWr pod kątem prowadzonej działalności biznesowej (poszukiwanie informacji i technologii, przesyłanie zapytań);
  • Twórcy (pracownicy, doktoranci i studenci PWr) – w zakresie możliwości publikacji oferty badawczo-technologicznej (dystrybucja informacji) oraz poszukujący wsparcia w obszarze komercjalizacji rezultatów swoich prac badawczych;
  • Pracownicy STT – w zakresie użytku wewnętrznego, z rozszerzonym zakresem danych (dodatkowe rekordy bazy danych dotyczące rezultatów badań naukowych).

 

Szanowni państwo miło nam poinformować, iż podpisaliśmy umowę na dostawę i wdrożenie systemu Microsoft Dynamics NAV w spółce MATIZOL , która należy do Grupy Selena. Firma MATIZOL jest kolejną po Tytan EOS spółką, która zdecydowała się podpisać umowę z Solid Solutions na dostawę Systemu. Umowa przewiduje wdrożenie systemu Dynamics NAV w zakresie Finansów i Księgowości, Produkcji, Logistyki, a także Kadr i Płac.  Zakończenie prac przewidziane jest na koniec czerwca 2013 roku.

Grupa Selena to holding spółek  zajmujących się produkcją i dystrybucją chemii budowlanej , prowadzący działalność na całym świecie i oparty na polskim kapitale. Pod marką Matizol oferowane są najnowsze generacje produktów oraz systemy zastosowań gwarantujące wysoką jakość i trwałość hydroizolacji.

images

Spółka i2 jest kolejną firmą z branży developerskiej która wybrała Microsoft Dynamics NAV. Wdrożenie systemu objęło obszar Finansów i Księgowości. Firma Solid Solutions napisała także wiele rozwiązań indywidualnych dla tego klienta.

Firma i2 Development stanowi nieformalną grupę kapitałową, w skład której wchodzą spółki celowe, stworzone do realizacji konkretnych projektów deweloperskich oraz do obsługi procesu najmu powierzchni biurowych i handlowych. i2 posiada wszystkie niezbędne elementy niezbędne do skutecznego planowania procesu inwestycyjnego, zaczynając od zakupu gruntów, poprzez projektowanie i przygotowanie inwestycji, kończąc na realizacji procesu budowlanego.

 

Firma Goodyear na całym świecie wykorzystuje do prowadzenia działalności biznesowej system Microsoft Dynamics NAV. Nasza firma została partnerem firmy Goodyear Dunlop Tires Polska Sp. z o.o. w zakresie wsparcia systemu w centrali w Polsce jak i w zakresie nowych implementacji systemu w sieci partnerskiej. Na zlecenie klienta uruchomiliśmy dedykowany dział „help-desk”, w celu świadczenia natychmiastowej, zdalnej pomocy użytkownikom systemu.

Szanowni Państwo, informujemy, iż podpisaliśmy umowę z firmą Apotex z siedzibą w Kanadzie na wdrożenie systemu Microsoft Dynamics NAV. Spółka Apotex Inc.

Jest największą kanadyjską firmą farmaceutyczną. Apotex produkuje ponad 300 leków generycznych w około 4000 dawek i postaci, które w Kanadzie są wypisywane na ponad 89 milionach recept w ciągu roku, co stanowi najwyższy wskaźnik na rynku farmaceutycznym w kraju.

W coraz bardziej konkurencyjnym otoczeniu największe szanse na sukces rynkowy mają firmy innowacyjne. Taką spółką jest Euroimplant. W celu wsparcia zaawansowanych procesów zachodzących w firmie, Zarząd podjął decyzję o nawiązaniu z nami współpracy w zakresie dostawy i wdrożenia systemu Microsoft Dynamics NAV. Wdrożenie obejmie wszystkie kluczowe obszary funkcjonowania przedsiębiorstwa (m.in. produkcja, gospodarka magazynowa, zarządzanie jakością, finanse, kontroling, zakupy, sprzedaż).

Euroimplant S.A. to oparta na unikalnej wiedzy spółka z branży biotechnologii. Działalność istniejącej od 2006 roku firmy obejmuje projektowanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie nauk biologicznych i medycznych.

Główne aktywności spółki Euroimplant S.A. zmierzają w kierunku medycyny regeneracyjnej, inżynierii tkankowej, toksykologii in vitro, pozyskiwania know-how, opracowywania i wprowadzania na rynek europejski kolejnych nowatorskich produktów, a w konsekwencji zdobycia istotnej części rosnącego rynku międzynarodowego

strony internetowe interclick.pl