youtube m

Odkryj Microsoft Dynamics

Szanowni Państwo,

Firma Solid Solutions Sp. z o.o. prowadzi działalność od 2010 roku. Wcześniej, od 2000 roku funkcjonowaliśmy jako działalność gospodarcza Solid Solutions Mariusz Gasek. Firma specjalizuje się w obsłudze średnich i dużych organizacji w zakresie złożonych potrzeb informatycznych głównie w zakresie tworzenia innowacyjnych, dedykowanych systemów oraz dostaw i wdrożeń systemów klasy ERP.

Strategią naszej firmy jest oferowanie usług zmierząjących do osiągnięcia celów wdrożenia. Jesteśmy przekonani, że całościowe spojrzenie na procesy zachodzące u klienta pozwala na dobór optymalnej technologii i funkcjonalności rozwiązania.

Dbamy o bezpieczeństwo projektu poprzez przede wszystkim:

1. Oferowanie najnowocześniejszych technologii pamietając o tym, aby były one sprawdzone i powszechnie dostępne;

2. Unikanie zmian terminowych i budżetowych poprzez stałe monitorowanie projektu. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu sprawdzonej metodologii zarządzania projektem, gdzie szczególny nacisk położy jest na kontrolę;

3. Objęcie koordynacją a nawet zarządzaniem podmiotów odpowiedzialnych za zrealizowanie całościowego celu wdrożenia.

Efektem strategii tej długofalowa współpraca z dużymi, wymagającymi klientami.

Zapraszamy do weryfikacji efektów naszej pracy podczas spotkania z konsultantem lub podczas wizyty referencyjnej, ponieważ "dobrze zrobione jest lepsze niż dobrze powiedziane". (Benjamin Franklin)

Zapraszamy do współpracy.

Z poważaniem,

Mariusz Gasek
Prezes Zarządu

strony internetowe interclick.pl